Kerkdiensten

Donderdag 21 juni

Rooms-Katholieke parochie

19.00 uur St. Bonifatiuskapel Eucharistieviering

 

Zaterdag 23 juni

Rooms-Katholieke parochie

19.00 uur St. Martinuskerk -- geen dienst -- (Eucharistieviering in Dokkum)
 

 

Zondag 24 juni


Protestantse Gemeente Burgum

09.30 uur De Ikker Ds. J.G. Arensman
  Kruiskerk Ds. J. Paans-Spoelstra
09.45 Foarikker Zondagskind!
16.00 uur Berchhiem Mw. E. de Vries
19.00 uur Kruiskerk Ds. T.A. Huttenga

 

Rooms-Katholieke parochie

10.00 uur St. Martinuskerk, Burgum Eucharistieviering
  St. Bonifatiuskerk, Dokkum -- geen dienst --

 

Vrije Evangelische Gemeente

09.30 uur Mw. J. Dijkstra uit Ee

 

Doopsgezinde Gemeente Feanwâlden

09.30 uur Br. H. Klinkvis

 

Woensdag 27 juni

Rooms-Katholieke parochie

09.30 uur St. Martinuskerk -- geen dienst --


Donderdag 28 juni

Rooms-Katholieke parochie

19.00 uur St. Bonifatiuskapel -- geen dienst --

 

Zaterdag 30 juni

Rooms-Katholieke parochie

19.00 uur St. Martinuskerk Eucharistieviering
 

 

Zondag 1 juli


Protestantse Gemeente Burgum

09.30 uur De Ikker Ds. H.J. de Groot
  Kruiskerk Ds. J. Paans - Spoelstra, Overstapdienst (Zondagskind!)
09.30 uur Kruiskerk Zondagskind!
16.00 uur Berchhiem Ds. T.A. Huttenga
19.00 uur Kruiskerk Ds. A. Elverdink, Eastermar

 

Rooms-Katholieke parochie

10.00 uur St. Martinuskerk, Burgum -- geen dienst --
  Begraafplaats(!), Dokkum Eucharistieviering

 

Vrije Evangelische Gemeente

09.30 uur Mw. J.G. Kerkhof - de Vries uit Hantumhuizen

 

Doopsgezinde Gemeente Feanwâlden

09.30 uur -- geen dienst -- (Gezamenlijke dienst in Zwaagwesteinde)

 

Woensdag 4 juli

Rooms-Katholieke parochie

09.30 uur St. Martinuskerk nog onbekend


Donderdag 5 juli

Rooms-Katholieke parochie

19.00 uur St. Bonifatiuskapel nog onbekend

 

Zaterdag 7 juli

Rooms-Katholieke parochie

19.00 uur St. Martinuskerk nog onbekend
 

 

Zondag 8 juli


Protestantse Gemeente Burgum

09.30 uur De Ikker Ds. J. Paans-Spoelstra
  Kruiskerk Ds. H.J. de Groot
09.45 Foarikker Zondagskind!
16.00 uur Berchhiem Ds. H.J. de Groot
19.00 uur Kruiskerk Ds. R. Praamsma, Easterein

 

Rooms-Katholieke parochie

10.00 uur St. Martinuskerk, Burgum nog onbekend
  St. Bonifatiuskerk, Dokkum nog onbekend

 

Vrije Evangelische Gemeente

09.30 uur Dhr. J. van der Meer, Oosternijkerk

 

Doopsgezinde Gemeente Feanwâlden

09.30 uur Ds. G. Laan

 

Woensdag 11 juli

Rooms-Katholieke parochie

09.30 uur St. Martinuskerk nog onbekend


Donderdag 12 juli

Rooms-Katholieke parochie

19.00 uur St. Bonifatiuskapel nog onbekend

 

Zaterdag 14 juli

Rooms-Katholieke parochie

19.00 uur St. Martinuskerk nog onbekend
 

 

Zondag 15 juli


Protestantse Gemeente Burgum

09.30 uur De Ikker Ds. G.G.J. Schoonman
  Kruiskerk Ds. G. Wiersma
09.45 Foarikker Zondagskind!
16.00 uur Berchhiem Mw. Tolbert van Heyden
19.00 uur Kruiskerk Ds. H.J. de Groot

 

Rooms-Katholieke parochie

10.00 uur St. Martinuskerk, Burgum nog onbekend
  St. Bonifatiuskerk, Dokkum nog onbekend

 

Vrije Evangelische Gemeente

09.30 uur Ds. W.M.M. Moonen, Suwâld

 

Doopsgezinde Gemeente Feanwâlden

 10.00 uur (!) -- geen dienst -- (Gezamenlijke dienst in Buitenpost)

 

Woensdag 18 juli

Rooms-Katholieke parochie

09.30 uur St. Martinuskerk nog onbekend


Donderdag 19 juli

Rooms-Katholieke parochie

19.00 uur St. Bonifatiuskapel nog onbekend

 

Zaterdag 21 juli

Rooms-Katholieke parochie

19.00 uur St. Martinuskerk nog onbekend